Τίτλος Θέση Διεύθυνση Δημότες
Από Εως
Τμήμα 489 ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΑΒΑΒΙΑΝ ΣΙΡΑΡΠΗ ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ
Τμήμα 490 ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΧΑΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
Τμήμα 491 ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τμήμα 492 ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΓΕΩΡΓΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Τμήμα 493 ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΔΑΓΚΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΡΥΜΑΛΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Τμήμα 494 ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΕΒΝΤΟΚΙΜΟΒΑ ΝΑΤΖΕΖΝΤΑ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
Τμήμα 495 ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΘΗΒΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΝΤΡΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
Τμήμα 496 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΚΑΟΥΚΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Τμήμα 497 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Τμήμα 498 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΚΟΣΙΩΡΗ ΝΙΚΗ ΚΥΤΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Τμήμα 499 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΚΩΒΑΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΛΟΜΠΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 500 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΛΟΥΒΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Τμήμα 501 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΛΥΒΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 502 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΟΘΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
Τμήμα 503 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΜΠΟΚΟΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΤΕΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Τμήμα 504 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΝΤΕΝΤΙΑΕΒ ΜΑΞΙΜ ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Τμήμα 505 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
Τμήμα 506 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 507 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΠΡΙΤΣΙΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
Τμήμα 508 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
Τμήμα 509 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ & ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
Τμήμα 510 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ & ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τμήμα 511 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ & ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Τμήμα 512 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ & ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΧΑΜΠΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΨΩΦΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
Τμήμα 513 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τμήμα 514 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΑΣΔΕΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Τμήμα 515 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΚΑΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
Τμήμα 516 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΝΤΡΙΒΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Τμήμα 517 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΟΥΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΠΤΕΡΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
Τμήμα 518 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Τμήμα 519 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Τμήμα 520 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΤΣΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
Τμήμα 521 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΣΗ ΣΟΦΙΑ
Τμήμα 522 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΠΕΝΑ ΒΙΡΙΟΝ ΝΤΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Τμήμα 523 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
Τμήμα 524 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΣΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Τμήμα 525 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Τμήμα 526 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΤΙΒΑΚΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΒΑΛΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Τμήμα 527 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ