Συνδυασμοί Κομμάτων-Πρόγραμμα Ψηφοφορίας

21-1-2015

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

                                                                                                                       Σπάτα       21/1/2015

                                                                                                                        Αρ. πρωτ.: 1651

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

 

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

 

 

Έχοντας υπόψη :

1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 Ν. 3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης» (ΦΕΚ 87/Α΄) όπως τροποποιήθηκε, συμπληρώθηκε και ισχύει σήμερα .

  1. Το Π.Δ 173/2014 «Διάλυση της Βουλής, προκήρυξη εκλογής Βουλευτών και σύγκληση της νέας Βουλής» (ΦΕΚ 277 Α΄).
  2. Το άρθρου 1 του π.δ. 4/2013 «Καθορισμός των βουλευτικών εδρών κάθε εκλογικής περιφέρειας για τις γενικές βουλευτικές εκλογές» (ΦΕΚ 10 Α΄).

4. Τις παρ.1 και 2 του άρθρου 39 & του άρθρου 132 του π.δ. 26/2012 «Κωδικοποίηση σ’ ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών» (ΦΕΚ 57 Α΄).

  1. Την αριθ. 19/10-1-2015 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Αθηνών, όπως διορθώθηκε με την αριθ. 28/2015 από 12-1-2015 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Αθηνών, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν 234 υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Νομού Αττικής για τις εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015.
  2. Την αριθ. 4/2015 από 14-1-2015 απόφαση του Α΄ Τμήματος του Αρείου Πάγου, όπως διορθώθηκε-συμπληρώθηκε με την 63/2015 από 15-01-2015 απόφαση του Α΄ Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν 19 συνδυασμοί υποψηφίων βουλευτών και 5 μεμονωμένοι υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Νομού Αττικής για τις ανωτέρω εκλογές.
  3. Την αριθ. 4/2015 από 14-1-2015 απόφαση του Α΄ Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι υποψήφιοι βουλευτές Επικρατείας κάθε κόμματος για τις ίδιες εκλογές.

8. Την υπ αριθ. οικ. 6046/9-1-2015 απόφαση της Περιφερειάρχου Αττικής με την οποία καθορίστηκαν τα εκλογικά τμήματα, τα καταστήματα ψηφοφορίας και η έδρα αυτών, της ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ στα οποία θα ψηφίσουν οι εκλογείς στις Γενικές Βουλευτικές Εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015 για την ανάδειξη των αντιπροσώπων του Ελληνικού Κοινοβουλίου.

9. Την υπ αριθ. οικ. 6049/9-1-2015 απόφαση της Περιφερειάρχου Αττικής με την οποία καθορίστηκαν τα εκλογικά τμήματα, τα καταστήματα ψηφοφορίας και η έδρα αυτών, για τους Ετεροδημότες Εφετειακής Περιφέρειας Αθηνών του Νομού Αττικής, της ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ στα οποία θα ψηφίσουν οι εκλογείς στις Γενικές Βουλευτικές Εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015 για την ανάδειξη των αντιπροσώπων του Ελληνικού Κοινοβουλίου.

10. Την υπ αριθ. τ.τ. 6813/12-1-2015 απόφαση της Περιφερειάρχου Αττικής με θέμα « Ορισμός εκλογικών τμημάτων ψηφοφορίας στρατιωτικών κ.λ.π. της ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ για τις Γενικές Βουλευτικές Εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015 ».

  1. Την υπ αριθ. οικ. 10575/15-1-2015 προκήρυξη της Περιφερειάρχη Αττικής.

 

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΙ

 

  1. Για τις Γενικές Βουλευτικές Εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015 ανακηρύχτηκαν για την Εκλογική Περιφέρεια Νομού Αττικής οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

 

  1. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

 

1          . ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευθυμίου

2          . ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευθυμίου

3          . ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

4          . ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του Χρήστου

5          . ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

6          . ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου

7          . ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευσταθίου

8          . ΚΑΒΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Γρηγορίου

9          . ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

10         . ΚΑΡΔΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του Ιωάννη

11         . ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Δημητρίου

12         . ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Εμμανουήλ

13         . ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

14         . ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου

15         . ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

16         . ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου

17         . ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

18         . ΤΣΙΜΙΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αποστόλου

19         . ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ συζ. Νικολάου

 

  1. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

 

1          . ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Ευθυμίου

2          . ΒΗΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

3          . ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Θεοδώρου

4          . ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

5          . ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Βασιλείου

6          . ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Γεωργίου

7          . ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

8          . ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γεωργίου

9          . ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου

10         . ΚΑΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου

11         . ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Μύρωνος

12         . ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παναγιώτη

13         . ΠΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος-Αριστοτέλη

14         . ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γεωργίου

15         . ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτηρίου

16         . ΠΡΙΜΙΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου

17         . ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Λουκά

18         . ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

19         . ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

 

  1. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)

 

1          . ΑΔΑΜ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου

2          . ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

3          . ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

4          . ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ (ΛΙΔΑ) του Αλεξάνδρου

5          . ΚΑΡΔΑΡΑ ΜΑΡΙΑ - ΑΛΚΗΣΤΙΣ του Νικολάου

6          . ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σταύρου

7          . ΚΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΑΡΙΑ (ΒΙΒΙΚΑ) του Χρήστου

8          . ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

9          . ΝΟΥΣΙΑ ΟΛΓΑ του Αθανασίου

10         . ΠΑΜΟΥΚΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του Ιορδάνη

11         . ΠΗΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αριστείδη

12         . ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου

13         . ΤΕΛΩΝΙΑΤΗ ΑΡΕΤΗ του Σωτηρίου

14         . ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Γεωργίου

15         . ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) συζ. Δημητρίου

 

  1. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

 

1          . ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ

2          . ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

3          . ΒΑΓΙΩΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννου

4          . ΒΕΝΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

5          . ΒΟΡΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Παναγιώτη

6          . ΓΕΡΜΕΝΗ-ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ανδρέα

7          . ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Λάμπρου

8          . ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη

9          . ΚΑΤΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

10         . ΚΑΤΟΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Θωμά

11         . ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου

12         . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

13         . ΜΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στυλιανού

14         . ΜΠΟΚΟΥ ΒΕΡΓΕΝΙΑ του Ιωάννη

15         . ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

16         . ΡΕΜΠΑΠΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Ιωάννου

17         . ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

18         . ΤΣΟΛΙΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Νικολάου

 

  1. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

1          . ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη

2          . ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Αλεξίου

3          . ΒΑΡΔΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

4          . ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου

5          . ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

6          . ΔΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου

7          . ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ του Ιωάννη

8          . ΠΑΜΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη

9          . ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη

10         . ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου

11         . ΡΕΜΠΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΑΪΟΣ του Σωτηρίου

12         . ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Δημητρίου

13         . ΣΥΡΙΓΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ του Νικολάου

14         . ΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου

15         . ΤΟΠΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

16         . ΤΡΙΓΑΖΗ ΑΣΤΕΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του Γεωργίου

17         . ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

18         . ΤΣΙΧΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

19         . ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Βασιλείου

 

  1. Τελεία - Απόστολος Γκλέτσος

 

1          . ΒΕΛΙΩΤΗ ΕΥΕΡΓΕΤΑ του Κωνσταντίνου

2          . ΖΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΡΑ) του Γεωργίου

3          . ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ηλία

4          . ΜΑΛΑΛΙΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

5          . ΜΑΝΑΒΕΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του Θεοδώρου

6          . ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Περικλή

7          . ΡΟΥΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη

8          . ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σπυρίδωνος

9          . ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

 

  1. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

 

1          . ΜΠΙΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ναπολέοντος

 

  1. ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ

 

1          . ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του Μιχαήλ

2          . ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Μιλτιάδη

3          . ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Ευαγγέλου

4          . ΒΡΑΤΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Αργυρίου

5          . ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου

6          . ΓΚΟΤΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

7          . ΔΗΜΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Νικολάου

8          . ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αναστασίου

9          . ΚΑΛΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΠΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του Θεοδώρου

10         . ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

11         . ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γρηγορίου

12         . ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Τιμολέοντος

13         . ΠΑΖΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Γεωργίου

14         . ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αθανασίου

15         . ΡΑΠΤΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του Φωτίου

16         . ΣΙΟΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

17         . ΣΤΕΦΑΝ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

18         . ΤΖΟΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νάσιου

 

 

  1. ΚΙΝΗΜΑ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ

 

1          . ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στυλιανού

 

  1. ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ

 

1          . ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

 

  1. ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

 

1          . ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Ιωάννη

2          . ΑΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

3          . ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Νικολάου

4          . ΔΑΒΡΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του Αθανασίου

5          . ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιάσωνος

6          . ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Αθανασίου

7          . ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου

8          . ΛΥΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη

9          . ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μελετίου

10         . ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

11         . ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λουκά

12         . ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

13         . ΠΕΡΟΥΚΑΝΕΑ ΙΩΑΝΝΑ του Βασιλείου

14         . ΡΕΒΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Αγγέλου

15         . ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Μιχαήλ

16         . ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ελευθερίου

17         . ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΚΑ του Αποστολάκη

18         . ΤΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου

19         . ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

 

  1. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

 

1          . ΒΟΣΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

2          . ΓΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Νικολάου

3          . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Λαζάρου

4          . ΛΙΚΙΤΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

5          . ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη

6          . ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

 

  1. ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.)

 

1          . ΓΙΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

2          . ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Σάββα

3          . ΞΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στεργίου

4          . ΣΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

5          . ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Σταματίου

6          . ΣΥΚΟΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

7          . ΤΖΟΥΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Γεωργίου

8          . ΥΦΑΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γεωργίου

 

  1. ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

 

1          . ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Μιχαήλ

2          . ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Παντελή

3          . ΑΠΕΡΓΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΈΛΣΑ) του Γρηγορίου

4          . ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου

5          . ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη

6          . ΒΑΛΑΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου

7          . ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Λεωνίδα

8          . ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη

9          . ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ-ΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

10         . ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γερασίμου

11         . ΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

12         . ΚΟΜΗΝΕΑ ΣΟΦΙΑ του Αντωνίου

13         . ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Χαραλάμπους

14         . ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

15         . ΜΑΥΡΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παρασκευά

16         . ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΘΗΝΑ (ΛΙΛΗ) του Αθανασίου

17         . ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

18         . ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του Νικολάου

19         . ΤΣΙΟΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

  1. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ (ΕΛ.ΛΑ.Δ.Α.)

 

1          . ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

2          . ΓΚΟΥΤΖΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

3          . ΧΑΛΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Ευαγγέλου

 

  1. ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας & Μετωπική Αριστερή Συμπόρευση - ΜΑΡΣ - πολιτική συνεργασία δυνάμεων και αγωνιστών/στριών

 

1          . ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ιωάννη

2          . ΑΡΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου

3          . ΒΛΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σταματίου

4          . ΘΩΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου

5          . ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Βασιλείου

6          . ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του Ιερόθεου

7          . ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Παναγιώτη

8          . ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου

9          . ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

10         . ΜΠΑΛΕΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Ιωάννη

11         . ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

12         . ΝΤΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

13         . ΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου

14         . ΡΑΜΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

15         . ΣΥΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αλεξάνδρου

16         . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

17         . ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του Αθανασίου

18         . ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ

19         . ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του Ιακώβου

 

  1. ΚΚΕ(μ-λ)-Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

 

1          . ΔΕΜΕΡΟΥΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου

2          . ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου

3          . ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

 

  1. ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

 

1          . ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΝΥ) του Γεωργίου

2          . ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αναστασίου

3          . ΘΕΟΔΟΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Στυλιανού

4          . ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου

5          . ΚΑΣΟΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου

6          . ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΜΙΣΑΗΛ του Ελευθερίου

7          . ΚΥΡΑΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου

8          . ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Χρήστου

9          . ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη

10         . ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

11         . ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

12         . ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου

13         . ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ιωάννη

14         . ΤΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Προδρόμου

15         . ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ (ΧΑΣΙΩΤΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννου

 

19. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ, ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΛΕΥΚΟ, ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ

 

1          . ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του Θεόφραστου

2          . ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Νικολάου

3          . ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

4          . ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

5          . ΔΗΜΗΤΣΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του Ιωάννη

6          . ΔΟΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Δημοσθένη

7          . ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Κωνσταντίνου

8          . ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου

9          . ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του Βασιλείου

10         . ΜΕΪΝΤΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αλεξάνδρου

11         . ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του Θεοδώρου

12         . ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη

13         . ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΙΚΤΩΡ του Βασιλείου

14         . ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου

15         . ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ

16         . ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Σταμάτη

17         . ΧΑ'Ι'ΚΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου

 

Β. Οι κατωτέρω μεμονωμένοι υποψήφιοι

 

1          . ΔΡΙΤΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Φιλίππου

2          . ΚΑΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Φωτίου

3          . ΚΥΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Παναγιώτη

4          . ΛΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

5          . ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σπυρίδωνος

 

Γ. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας

 

1 . ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

 

  1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πέτρου
  2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου
  3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου
  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
  5. ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη
  6. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευθυμίου
  7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
  9. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιωάννη
  10. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ-ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του Νικολάου
  11. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου
  12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Θωμά

 

2 . ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

 

  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου
  2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Αντωνίου
  3. ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου
  4. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του Λαζάρου
  5. ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου
  6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία
  7. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
  8. ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
  9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αβραάμ
  10. ΓΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του Αλεξάνδρου
  11. ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή
  12. ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Νικολάου

 

3 . ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)

 

  1. ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διαμαντή
  2. ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοφάνη
  3. ΜΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του Αντωνίου
  5. ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Προδρόμου
  6. ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Βαρσάμη
  7. ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γρηγορίου
  8. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
  9. ΤΟΥΦΕΞΗ - ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ του Αθανασίου
  10. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου
  11. ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΑΓΙΑ) του Γεωργίου
  12. ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Στεφάνου

4 . ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

 

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
  2. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  3. ΔΟΛΤΣΙΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
  4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Βασιλείου
  5. ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
  6. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

 

 

5 . ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

  1. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
  2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  3. ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
  4. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη
  5. ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
  7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  8. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ (ΜΑΙΡΗΝΗ) συζ. Αναστασίου
  10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
  11. ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη
  12. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

 

 

6 . Τελεία - Απόστολος Γκλέτσος

 

  1. ΓΚΑΝΗΣ ΒΑΪΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
  3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ- ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΗ) του Μιχαήλ
  4. ΚΑΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου
  5. ΠΕΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χρήστου

 

 

7 . ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ

 

  1. ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη
  2. ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
  3. ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Νικολάου
  4. ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  5. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΟΛΓΑ του Ηρακλή
  6. ΑΧΜΕΝΤ ΜΩΧΑΜΕΝΤΙΝ (ΑCHΜΕΝΤ ΜΟCHΑΜΕΝΤΙΝ) ΜΟΑΒΙΑ

(ΜΟΑVIA) του Μωχαμεντίν (ΜΟCHΑΜΕΝΤΙΝ)

  1. ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Εμμανουήλ
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του Ιωάννη
  3. ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Χρήστου
  4. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Ευαγγέλου
  5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Νικολάου
  6. ΚΟΚΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σεραφείμ

 

 

 

 

8 . ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

 

  1. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αντωνίου
  2. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Θεοδώρου
  4. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
  5. ΤΣΑΡΟΥ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Σπύρου
  6. ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παύλου
  7. ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σπυρίδωνα
  8. ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χαραλάμπους
  9. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου
  10. ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου
  11. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Μιχαήλ
  12. ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

9 . ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

 

  1. ΣΠΙΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
  2. ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

 

10 . ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.)

 

1 . ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ανδρέα Ελευθερίου Αντωνίου

 

11 . ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

 

  1. ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  2. ΣΚΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  3. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
  4. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη
  5. ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΙΟΛΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
  6. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου
  7. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
  8. ΛΑΜΠΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη
  9. ΜΑΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη
  10. ΜΑΡΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  11. ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Φωτίου
  12. ΜΟΥΓΕΡ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Σταματίου

 

12 . ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ -

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής

Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας & Μετωπική Αριστερή

Συμπόρευση - ΜΑΡΣ - πολιτική συνεργασία δυνάμεων και αγωνιστών/στριών

 

  1. ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στέργιου
  2. ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  3. ΔΕΛΑΣΤΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΣΠΑΡ του Χρύσανθου
  4. ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  5. ΚΑΤΣΙΑΒΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
  6. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου
  7. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γρηγορίου
  8. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη
  9. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
  10. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
  11. ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία-Ιωάννη
  12. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Αθανασίου

 

13 . ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

 

  1. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του Νικολάου
  3. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου
  4. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Γεωργίου
  5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Χρήστου
  6. ΒΙΤΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΕΙΑ) του Βασιλείου
  7. ΑΡΣΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου
  8. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Μιχαήλ
  9. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  10. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου
  11. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
  12. ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου

 

 

 

14    . ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ, ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΛΕΥΚΟ, ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ

 

  1. ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΣΠΕΝΣΕΡ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φίλιππα
  2. ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη
  3. ΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  4. ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Βασιλείου
  5. ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου
  6. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννου
  7. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του Κυριάκου
  8. ΛΙΝΤΟΒΟΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου
  9. ΡΕΤΣΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου
  10. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Χρήστου
  11. ΚΑΚΑΡΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπύρου
  12. ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σγουρή

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 25η Ιανουαρίου 2015 ημέρα Κυριακή με ώρα έναρξης την 07:00 και λήξη την 19:00 στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα.

     Οι έδρες της Εκλογικής Περιφέρειας Αττικής ανέρχονται σε δεκαπέντε (15).

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

                   ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΠΑΤΩΝ-ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΓΕΝΙΚΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 25Ης ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015

 

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

 

489

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΑΒΑΒΙΑΝ ΣΙΡΑΡΠΗ
Εως : ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ   Ειδικοί Εκλογείς
α)Αστυνομικό Τμήμα Αρτέμιδος
(από α/α 1 έως και α/α 9)
β)Τμήμα Ασφαλείας Αρτέμιδος
(από α/α 1 έως και α/α 11)

490

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Εως : ΒΑΧΑΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

491

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Εως : ΓΕΩΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

492

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΓΕΩΡΓΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΔΑΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

493

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΔΑΓΚΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΔΡΥΜΑΛΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

494

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΕΒΝΤΟΚΙΜΟΒΑ ΝΑΤΖΕΖΝΤΑ
Εως : ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

495

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΘΗΒΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΚΑΝΤΡΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

496

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΚΑΟΥΚΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
Εως : ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

497

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

498

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΚΟΣΙΩΡΗ ΝΙΚΗ
Εως : ΚΥΤΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

499

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΚΩΒΑΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
Εως : ΛΟΜΠΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

500

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΛΟΥΒΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

501

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΜΟΛΥΒΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

502

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Εως : ΜΠΟΘΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

503

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΜΠΟΚΟΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΝΤΕΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

504

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
Α.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ & ΑΝΘΕΩΝ, 19016, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΝΤΕΝΤΙΑΕΒ ΜΑΞΙΜ
Εως : ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

505

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΕΤΣΩΝ & ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εως : ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

506

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΕΤΣΩΝ & ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΠΡΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

507

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΕΤΣΩΝ & ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΠΡΙΤΣΙΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΣΕΡΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

508

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΕΤΣΩΝ & ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

509

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΕΤΣΩΝ & ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Εως : ΤΖΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

510

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΕΤΣΩΝ & ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
Εως : ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

511

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΕΤΣΩΝ & ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

512

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΕΤΣΩΝ & ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ, ΑΡΤΕΜΙΔΑ

Από : ΧΑΜΠΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
Εως : ΨΩΦΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

 

 

 

 

 

    

 

 

 

  

 

 

 

 

 
 

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΤΩΝ - ΛΟΥΤΣΑΣ

513

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

514

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΒΑΣΔΕΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ
Εως : ΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

515

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΓΚΑΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

516

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΚΑΝΤΡΙΒΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

517

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΚΑΟΥΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
Εως : ΚΟΠΤΕΡΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

518

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
Εως : ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

519

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΚΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

520

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΜΗΤΣΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

521

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΜΠΕΛΣΗ ΣΟΦΙΑ

522

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΜΠΕΝΑ ΒΙΡΙΟΝ
Εως : ΝΤΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

523

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ
Εως : ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

524

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΠΑΣΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
Εως : ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   Ειδικοί Εκλογείς
α) Διεύθυνση Αστυνόμευσης Αερολιμένα Αθηνών (από α/α 1 έως και α/α 100)

525

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΣΤΕΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     Ειδικοί Εκλογείς
α) Διεύθυνση Αστυνόμευσης Αερολιμένα Αθηνών                   (από α/α 101 έως και α/α 200)

526

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΣΤΙΒΑΚΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΤΣΟΥΒΑΛΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                                 Ειδικοί Εκλογείς
α)Διεύθυνση Αστυνόμευσης Αερολιμένα Αθηνών (από α/α 201 έως και α/α 273)

527

ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ-ΛΟΥΤΣΑΣ

ΣΠΑΤΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΟΡΑΗ & ΒΥΡΩΝΟΣ, 19004, ΣΠΑΤΑ

Από : ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ
Εως : ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ειδικοί Εκλογείς
α)Αστυνομικό Τμήμα Σπάτων
(από α/α 1 έως και α/α 14)
β)Υπηρεσία Εναέριων Μέσων Ελληνικής Αστυνομίας             (από α/α 1 έως και α/α 15)
γ)Πυροσβεστική Υπηρεσία Διεθνούς Αερολιμένα Αθηνών (από α/α 1 έως και α/α 19)
δ)Υπηρεσία Εναέριων Μέσων Πυροσβεστικού Σώματος Διεθνούς Αερολιμένα Αθηνών (από α/α 1εώς και α/α 2)
ε)Τμήμα Ασφαλείας Σπάτων (από α/α 1 έως και α/α 5)

 

                                                                          

 

                                                                OΔΗΜΑΡΧΟΣ                                                                                                 

 

                                                                                            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠ. ΜΑΡΚΟΥ